Хакатон проводить Мала академія наук України в рамках кампанії #CVIDOMI: відбудовувати країну в партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні за фінансової підтримки Embassy of Sweden in Kyiv та в рамках співпраці з бізнес-інкубатором МАН Ukrainian Future Incubator.
Учасники та учасниці долали виклики зі складнощами навчального процесу у період повітряних тривог та концентрацією уваги, проблемами рівних можливостей та нестачі ресурсів для навчання. Пропонували рішення щодо автоматизації збору сміття, забруднення повітря та очищення води. Розробили навіть додаток для моніторингу проєктів відбудови міст та тримач-підвіс для крапельниць, які можна використовувати в польових умовах, уяви!
Останній проєкт, до речі, здобув перемогу! І нині команда планує продовжити свою роботу в UF Startup School Beginner, аби розвинути ідею у повноцінний стартап.
А ще одна команда отримала особливу відзнаку за створення настільної гри для укриттів. Така гра поліпшить атмосферу перебування в бомбосховищі і заразом психічний стан учнівства.
Проєкти змагалися в 5 категоріях: «Освіта» та «Екологія», «Технології й інженерія» та «Сільське господарство», а ще «Медицина й охорона здоров’я».
Два тижні з хакатонцями працювали 6 менторів та менторок. Серед них експерт з маркетингу та цифрових технологій, засновники і СЕО компаній та стартапів, інженер й членкиня соціальних та освітніх ініціатив.
Найбільшим натхненням для Малої було бачити ті очі школярів_ок, які хочуть втілювати ідеї, бути корисними, долучитися до всеукраїнської адженди і знаходити своє місце тут, в Україні! Це надихає і заряджає робити більше — все, аби діти мали класну освіту, круті можливості. Тут. Вдома.