Козівська філія Тернопільського обласного відділення МАН України працює з 2003 р. на базі Козівської державної української гімназії ім. В. Герети в таких напрямках:
 • хіміко-біологічний (секції біології, хімії);
 • історико-географічний (секції історії України, правознавства);
 • фізико-математичний (секції математики, фізики).
Відповідальна за роботу: Іваніцька Наталія Михайлівна, вчитель математики.

Козівська філія Тернопільського обласного відділення МАН України – це система співпраці викладачів та обдарованої молоді району, що ґрунтується на забезпеченні духовного, інтелектуального, творчого розвитку учнів, сприяє соціальному та професійному самовизначенню особистості, вихованню майбутньої творчої та наукової еліти.

У 2015/2016 н. р. працює 8 секцій (9 груп):

 • Історія України;
 • Правознавство;
 • Географія;
 • Біологія;
 • Англійська мова;
 • ОНД;
 • Математика;
 • Фізика.
Робота у філії відзначається проведенням експериментів, розв’язуванням математичних, фізичних і хімічних задач, гарячими дискусіями, історичними вікторинами та правовими ситуаціями. Слухачі долучаються до дистанційного навчання та беруть участь в онлайн конференціях, нобелівських читаннях «Горизонти науки».

Важливим етапом у роботі філії є науково-дослідницька діяльність секцій, яка покликана допомогти сформувати у шкільного юнацтва інтерес до певної галузі знань.

Наукова робота, підготовлена в системі МАН, – це творча наукова робота учня, яка виконується самостійно і базується на знаннях, уміннях і навичках, здобутих під час шкільного та позашкільного вивчення того чи іншого предмета. Одним із провідних заходів МАН, який свідчить про роботу з обдарованими дітьми, є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей та молоді, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Щороку учні беруть активну участь у всіх етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Навчальний рік учасники переможці
1. 2011/2012 19 10
2.  2012/2013 10 6
3.  2013/2014 11 9
4.  2014/2015 10 9

У 2012 р. Маркевич Наталія Богданівна отримала диплом І ступеня на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Слухачі філії окрім лекційно-практичних занять долучаються до мобільних лекторіїв, для покращення якості написання науково-дослідницьких робіт, беруть участь в установчій сесії та підсумкових зборах. Головне завдання філії у 2015/2016н.р. – формування особистості дитини, розвиток її духовних, пізнавальних і творчих можливостей, завдяки пошуку нових нетрадиційних форм популяризації серед учнів, підвищення професійного рівня педагогічних працівників, їх професійної майстерності.