Дружня гімназійна спільното,

Високий натхнений наш злет.

В науці, у праці, в мистецтві

Ми разом крокуєм вперед.

Науки дух, свобода спілкування,

Веселощі, відвертість, відкриття,

Захоплення і щирі хвилювання,

І віра у прекрасне майбуття.

З вірою у мирне майбутнє ведучі свята розпочали урочисту частину, запросивши до слова директора філії Олександру Войчишин.

Директор привітала з початком нового навчального року гімназистів-слухачів секцій Заліщицької філії та гімназистів-членів НГТ “Пошук”. Олександра Дмитрівна нагородила талановиту молодь за високі досягнення в 2021-2022 навчальному році.

Напередодні гімназійного Свята науки в Заліщицькій міській раді відбулася зустріч голови ОТГ Івана Дрозда, начальника відділу освіти Заліщицької ОТГ Надії Підгребі, директорів міських шкіл з талановитою молоддю Заліщанщини. Відповідно до програми “Обдаровані діти Заліщанщини 2021-2025”, затвердженої рішенням сесії Заліщицької міської ради №39 від 24 грудня 2020 р., нагороджено одноразовою премією учнів-переможців (І місце) обласних та всеукраїнських етапів учнівських олімпіад, конкурсів, змагань, чемпіонатів і фестивалів.

Надзвичайно приємно, що серед нагороджених – 9 гімназистів, переможців та лауреатів різноманітних конкурсів МАН України. Найщиріші вітання юним науковцям і, звісно, педагогам-наставникам.

З непохитною вірою в Перемогу розпочинаємо навчальний рік!

Слава Україні! Героям слава!