Для слухачів секції науково-технічної творчості Роман ЗОЛОТИЙ, кандидат технічних наук, доцент Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя провів лекційно-практичне заняття про 3D друку. Учні дізналися, що таке моделювання, розглянули створення 3D моделювання, створення прототипів. Спільно з викладачем визначили найдешевший метод прототипування 3D друком у програмі Solid Works.
Також учасники літньої профільної школи мали можливість дізнатися більше про новий жанр у літературі – відеопоезія. Марія Левків-ДАНИЛЕВИЧ, кандидат філологічних наук, викладач МАНУ познайомила з особливостями роботи з науковими джерелами. Вікторія ГУРАЛЬ, викладач обласного відділення, поділилася досвідом участі у конкурсі відеопоезії “МонОкль”, дала практичні поради щодо створення відео. Юрій Вітяк, викладач обласного відділення, прокоментував основні помилки під час створення відеопоезій.
Учасники заняття поділилися на групи та працювали над концепцією відео до обраної поезії. Куратори пропрацьовували з кожною групою їхні ідеї, допомагали у створенні сценарію майбутньої візуалізації поезій.