Гідом нашої екскурсії був Богдан Гавришок, викладач обласного відділення МАН України, кандидат географічних наук Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.
Кожна мандрівка по своєму надихає та створює цілі каскади емоцій, що грайливо перетікають в нашій свідомості, створюючи спогади, які ми будемо пам’ятати впродовж всього життя. Однією з таких є Кам’янецький водоспад, який сьогодні відвідали учасники літньої профільної школи.
Вони мали можливість насолодитися красою лісового озера Журавлине, прогулятися гірським сосновим лісом. Озеро Журавлине – унікальний природоохороний об’єкт, що отримав назву від журавлини болотної, яка росте тут на торфовищі. М’який, на перший погляд, надійний, але на справді зрадливий килим утворюють кілька видів сфагнових мохів.
Наступним пунктом екскурсійного маршруту була Тустань — середньовічна наскельна фортеця-град і митниця XII—XVI століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані у Стрийському районі Львівської області поблизу с. Урич. Унікальна пам’ятка історії, археології, архітектури та природи розташована серед лісового масиву Підгородцівського лісництва і входить до складу Державного історико-культурного заповідника «Тустань».
Стомлені та переповнені емоціями мандрівники щасливо повернулися з поїздки.