Заняття у Гусятинській філії проводяться на базі відокремленого підрозділу «Гусятинський фаховий коледж ТНТУ», директор Зеленський Констянтин Васильович. Відповідальна за роботу філії – Оляніна Надія Володимирівна, викладач інформаційних технологій коледжу.

Викладачі філії докладають багато зусиль і педагогічної майстерності, щоб заохотити до навчання, якісно провести заняття, надати актуальні знання та підтримати учнів обласного відділення МАН. Освітній фронт бореться задля освіченого майбутнього покоління, задля відбудови України після перемоги та розвитку нашої вільної держави.

З метою вивчення стану навчального процесу та надання методичної допомоги методист обласного відділення МАН Андрусишин О.Б. відвідала філію. Робота у 2022/2023 н.р. організована з таких секцій:

Інформаційні технології (Чаплінський Р. І., Барціховська К. І.);

Математики (Стельмащук Л. В.);

ОНД ( Оляніна Н. В.);

Робототехніки (Біленький А. Л.);

Української мови та літератури (Гадюк Р. В.);

Економіки (Шепетюк Л. В.);

Польської мови (Невінська Н.В.)

Відповідно до розкладу відвідано заняття з Основ наукових досліджень, тема заняття: «Наукові дослідження — шлях до розв’язання проблем методики» та польської мови, тема: «Польські банкноти та монети. Лексика, пов’язана зі здійсненням покупки в канцелярському магазині».

Освіта – це окремий потужний фронт, на якому ми маємо постійно отримувати перемогу заради майбутнього, майбутнього наших дітей, майбутнього держави!