З метою вивчення навчально-виховного процесу 02 листопада 2022 року методисти відвідали Кременецьку філію Тернопільського обласного відділення Малої академії наук України.

Навчальний процес у філії здійснюється на базі Кременецького академічного ліцею імені У. Самчука. Відповідальною за роботу філії є Трачук Віра Миколаївна, викладач секції «Основи наукових досліджень», вчитель української мови та літератури Кременецького академічного ліцею імені У. Самчука.

Відповідно до навчального плану, у Кременецькій філії 2022/2023 навчальному році працює 6 секцій, у яких навчаються 92 слухачі. На базі філії функціонує учнівське наукове товариство «Горизонти», у якому навчається 82 учнів 8-11 класів.

Надзвичайно цікаво було спостерігати за заняттями секцій біології (викладач Кондратюк А.В.) і фізики ( викладач Кулик М. В.). Викладачі зуміли розкрити тему та досягти мети в лекційно-практичній формі, що надзвичайно зацікавило учнів-членів МАН. Слухачі не тільки з захопленням брали участь у роботі, але й показали реальні знання та прагнення до навчання.