МУЛЯРЧУК МАРІЯ АНДРІЇВНА випускниця Дзвиняцької ЗОШ І-ІІІ ст. Борщівського району та Борщівської філії Тернопільської МАН.

У 2011 році здобула диплом ІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, де представляла роботу на тему: «Проект мікроелектростанції з низько швидкісною гідродинамічною багатолопатною турбіною для роботи на малих глибинах». У тому ж році була слухачем Всеукраїнської заочної профільної науково-технічної школи МАН України.

Перемоги Марії:
2009 р. – іменна стипендія Тернопільської ОДА ім. І. Пулюя.
2010 р. – Національний конкурс «Intel-Техно Україна» Міжнародного конкурсу Intel-ISEF-210 – І місце.
2010 р. – національний етап конкурсу «Всеукраїнський Юнацький Водний Приз» – І місце.
2010 р. – Норвегія, Осло, Міжнародний етап конкурсу «Енергія і середовище» – І місце.
2011 р. – учасник Міжнародного конкурсу Stockholm Junior Water Prize» Швеція, Стокгольм.
2011 р. – диплом учасника Всеукраїнської виставки-конкурсу пошуково-дослідницьких робіт з енергозбереження.
2011 р. – абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів-винахідників «Природа – людина – виробництво –екологія».

Найбільшим досягненням Марії є реєстрація 27.05. 2013 р патента на корисну модель «Низькошвидкісна гідродинамічна турбіна з саморегулюючою системою рухомих лопатей» виданий державною службою інтелектуальної власності України.
Наукову діяльність Марія продовжує, навчаючись у Національному технічному Університеті України «Київський політехнічний інститут».

 

man.te.ua

 

Патент Макарчука Богдана
Патент на корисну модель «Ракетний двигун на тязі елементарних частинок»
Науковий шлях МАКАРЧУКА БОГДАНА, учня Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, розпочався у 6 класі з навчання в секції робототехніки. Палке бажання вивчати астрономію визначило тему науково-дослідницької роботи «Електронні системи керування літальних та космічних апаратів», яку він презентував на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, ставши наймолодшим учасником конкурсу.Протягом 2 років Богдан продовжує свою дослідницьку діяльність в галузі астрономії. Проводив дослідження над аналізом недоліків роботи створеного ним двигуна, який має працювати за допомогою реактивної тяги елементарних частинок.

Богдан учасник Всеукраїнських літніх профільних шкіл: робототехніка (2012р.), фізика (2013-2016 р.), астрономія (2014 р.). Дипломи учасника отримав за участь у V Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки (2013р.) та V Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Диплом І ступеня здобув в номінація «Фізика» у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів МАН України, диплом І ступеня виборов в ХІІ Всеукраїнській конференції-конкурсі науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях».

В жовтні 2015 року отримав патент державної служби інтелектуальної власності України на власну розробку «Дослідження можливості використання реактивної тяги елементарних частинок у реактивних двигунах».

У 2015 здобув диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Патент Амброзяк Христини
Вітаємо Амброзяк Христину Андріївну, слухачку Бережанської філії, з отриманням патенту на корисну модель “Трансформуюча конструкція для каркасного будівництва”, зареєстрованого в Державному реєстрі патентів України на корисні моделі 10.12.2018 р. за №130392.
Бажаємо юній винахідниці впевнено та рішуче крокувати до нових звершень, легко долати всі перешкоди на шляху до мети, а власні ідеї успішно реалізовувати на користь українського високотехнологічного прогресу.

man.te.ua
man.te.ua