Відділення філології та мистецтвознавства

МИРОСЛАВ ТАРНАПОЛЬСЬКИЙ
Тарнапольський Мирослав – слухач Малої академії наук України. У 2009 р. став лауреатом диплому ІІІ ступеня на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт за дослідження творчості Д. Сивицького, уродженця Теребовлянщини.
Навчався у Теребовлянській гімназії, де глибоко вивчав літературу, постійно перемагав на конкурсах з цього напряму, серед них олімпіади з української мови та літератури, конкурси знавців української мови ім. П. Яцика. Продовжив навчання у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.
Мирослав є автором прозової збірки «Записки на полях душі». Його творчість вражає глибиною почуттів. Мініатюри приваблюють нестандартністю метафор, показують такий простий, але водночас і неймовірно багатогранний світ людської душі. Перед читачем постають персонажі, часто безіменні, але надзвичайно яскраво зображені. Вони страждають, радіють, бояться, борються із собою. Межові ситуації, що спонукають людину до відчайдушних вчинків, що змінюють її внутрішній світ, є предметом роботи цього молодого письменника. У творах панує напруженість, постійне очікування, порив до незвіданого. Читаючи, розуміємо, що насправді душа людини – це те, що вона ховає дуже глибоко, але коли вона стає видимою, то все навкруги меркне. Особливу увагу привертають художні засоби, що додають творам поетичності, глибини та авторської оригінальності.
Твори Мирослава Тарнопольського є прикладом надзвичайно проникливого письма, вони випромінюють щирість, яка нікого не залишає байдужим.
Історико-географічне відділення
ОРЕСТ ФРАНЧУК
Франчук Орест Ігорович випускник Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича (2011 р.). Протягом 2008-2011 р.р. відвідував заняття секції історії України Зборівської філії Тернопільського обласного комунального територіального відділення МАН України. У 2010 році був учасником Всеукраїнського форуму учасників Всеукраїнських літніх профільних шкіл та переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Переможець національного конкурсу науково-дослідницьких робіт «Голодомор 1932-1933 років Україна пам’ятає» (2007), Лауреат IV премії національного конкурсу науково-дослідницьких робіт «Слідами історії» (2008), лауреат премії «Гордість і надія Тернопілля» (2009), переможець Всеукраїнського конкурсу науково-пошукових робіт «Слідами історії» (2010).
Франчук Орест – виборов І місце одразу у двох секціях (історичного краєзнавства та мистецтвознавства) на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН України, з науковими роботами: «Примирення над могилами: німецькі військові поховання часів Другої Світової війни на території Тернопільської області» та «Доба та естетика архітектури модерну і Львівська сецесія».
Член Союзу обдарованої молоді України.
Франчук Орест – президентський стипендіат, студент Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Науково-технічне відділення
ПЕТРО ГУПАЙЛО
Гупайло Петро Дмитрович – випусник Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та Чортківської філії Тернопільської МАН.
У 2011 р. – абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів-винахідників «Природа – людина – виробництво –екологія».
Диплом ІІІ ступеня здобув у 2011 році у ІІ Всеукраїнській науково-технічній виставці молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України».
У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в 2012 році здобув диплом І ступеня, де захищав наукову роботу на тему: «Конструкція низько швидкісної річкової електростанції».
В 2012 р. брав участь у Національному конкурсі «Intel-Техно Україна» Міжнародного конкурсу Intel-ISEF-2012, де здобув ІІ місце.
Зараз навчається у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.
АНЮТА МУЛЯРЧУК
Мулярчук Анюта Андріївна – випускниця Дзвиняцької ЗОШ І-ІІІ ст. Борщівського району Тернопільської області та Борщівської філії Тернопільської МАН. Анюта активно займається науково-винахідницькою діяльністю, бере активну участь у різних конкурсах та олімпіадах, здобуває вагомі результати. Аня є активним слухачем МАН, успішно закінчила Всеукраїнську очно-заочну науково-технічну школу МАН, була учасницею Літніх науково-технічних шкіл.
Представляючи макет виробу «Проекту повітряного теплового насосу» на ІІ Всеукраїнській науково-технічній виставці «Майбутнє України – 2011», здобула диплом ІІ ступеня.
У 2012 р. в Національному етапі «Intel-Техно Україна» Міжнародного конкурсу Intel-ISEF-2012 здобула диплом ІІІ ступеня. У тому ж році здобула диплом ІІ ступеня в Національному турі Міжнародного конкурсу шкільних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище – 2012».
У 2013 році виборола диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, де представляла роботу на тему: «Проект парусної мікроВЕС з гідравлічним п’єзокерамічним генератором». Цього ж року була слухачем Всеукраїнської заочної профільної науково-технічної школи МАН України.
2013 р. – Національний етап Міжнародного конкурсу «Всеукраїнський Юнацький Водний Приз» –– ІІ місце.
Анюта вступила до Національного університету «Київський політехнічний інститут», де продовжує свою наукову діяльність.
Хіміко-біологічне відділення
ТАРАС НІМИЛОВИЧ
Впродовж 2009-2011 років у секціях «Екологічна хімія» та «Хімія» навчався  Німилович Тарас Олегович, учень ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов.
За цей період працював над проблемами:
  • “Металотіонеїни двостулкового молюска як біомаркер забруднення природних водойм”;
  • «Дослідження реакційної здатності окремих функціональних похідних акрилової кислоти в умовах реакції тіоціанатоарилювання в присутності о- та п-карбоксифенілдіазоній гідрогенсульфату»;
  • «Дослідження взаємодії тетрафторборатів арилдіазонію з N-хлорбензолсульфамід натрій тригідратом та вивчення біологічної активності синтезованих речовин».
Результати своєї роботи презентував на різноманітних конкурсах, де завжди здобував перемогу:
  • Всеукраїнський колоквіум «Космос-Людина – Духовність» у 2009р. – ІІ місце;
  • Всеукраїнський конкурс юних раціоналізаторів та винахідників “Природа – людина – виробництво – екологія” у 2009 році – ІІ місце, у 2010 р. – нагороджений грамотою Державного департаменту інтелектуальної власності;
  • Всеукраїнський  конкурс “Intel-Eko  Україна – 2009” – І місце;
  • ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2009  та  2010 роках  – ІІІ місця, 2011році – І місце.
За підсумками ІІІ етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2011 році став президентським стипендіатом.