09.11.2022р. методист Тернопільського обласного відділення Малої академії наук України Оксана КОРОЛІШИН відвідала заняття в секції «Історичне краєзнавство» що діє на базі Мшанецької загагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білецької сільської ради Тернопільського району. Викладач секції  – Марія БРАТАЩУК, учитель історії та правознавства  Мшанецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Теми заняття «Зродились ми з великої години» присвячена 80-річниці створення Української повстанської армії, що нероздільно пов’язано з військовими традиціями, героїзмом, боротьбою за державність та проти  ворога. Учні-слухачі активно брали участь в обговоренні теми заходу. Самостійно підготували цікаві доповіді про учасників ОУН УПА на території Мшанеччини: Софію Данилюк, Зеновія Довгополого, Василя Палашовського, Василя Скочила, Михайла Кравчука, Анастасію Кромп, Павла Чернихівського, Степана Стареправо.

Четверо учасників секції «Історичне краєзнавство» готуються презентувати свої дослідницькі роботи на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів.

Дякуємо директору школи Василю Івановичу РОГАНУ за сприяння та Марії Михайлівні БРАТАЩУК за проведене заняття. Миру Нам і Перемоги!