Україна переживає надзвичайно важливий період своєї історії, коли кожен українець відчуває на собі тягар війни та несе відповідальність за майбутнє нашої країни.

Манівська спільнота приєдналася до пізнавального онлайн-лекторію «Основи застосування БПЛА та роботи аеророзвідника».

Юрій Лещишин, кандидат технічних наук, доцент Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя розповів про основи застосування БПЛА та роботи аеророзвідника, про найбільш використовувані дрони, назвав основні завдання аеророзвідки та наголосив на правилах пілота-аеророзвідника БПЛФ.

Юрій Скоренький, кандидат фізико-математичних наук, доцент Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя зазначив, що на теперішньому етапі війни аеророзвідники і оператори – це пріоритетна ціль для ворога. Тому їм потрібно максимально дотримуватися техніки безпеки та інструкцій. Викладач наголосив на тому, що слухачі обласного відділення можуть допомогти нашій країні подолати ворога, представивши свої наукові проєкти на Всеукраїнському рівні. Адже спільна робота, взаємна підтримка та взаєморозуміння — ось ключі до перемоги.