Стартап – це тимчасова організація, яка намагається реалізувати будь-яку бізнес ідею і перебуває в постійному пошуку повторюваної маштабованої та прибуткової бізнес-моделі.

20 грудня 2023 року на базі Тернопільського обласного відділення МАН України відбувся тренінг для викладачів філій та міського відділення МАН з питань підготовки та реалізації міжнародних стартапів в рамках проєкту DISCO.

DISCO спрямований посилити інноваційний потенціал шляхом спільного навчання, співпраці та обміну знаннями, що дає можливість працювати та творити з слухачами обласного відділення МАН України, які планують змінювати світ власними ідеями та стартапами у різних сферах.

Одним із спікерів тренінгу був спеціаліст з ведення проєктів Станіслав Алвасяк (Staszek Alwasiak) Єзуїтського університету філософії і освіти Академія «Ignatianum» (Akademia Ignatianum w  Krakowie). Представник Тернопільської обласної військової адміністрації Руслан Кулик та кандидат технічних наук, доцент кафедри інжинірингу машинобудівних технологій Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя Валерій Лазарюк запропонували різні моделі реалізації успішних стартап-проєктів (крута ідея, цифрова інновація, сталий розвиток, залучення партнерів).

Сподіваємося, що отриманий досвід стане своєрідним поступом для написання та реалізації стартап-проєктів.