З листопада у Малій академій наук відновила роботу секція журналістики. Її веде журналістка, викладачка Галицького коледжу ім. В. Чорновола Наталя Борсук. Слухачі секції задоволені заняттями.

 

– Я дуже рада, що прийшла на журналістику. Мені подобається відвідувати заняття, тому що я на них дізнаюся дуже багато нової і корисної інформації. Також це певний досвід. Інформацію згодом можу використати у власних цілях або, якщо це припаде до душі, то розпочну журналістський шлях, – каже учениця школи №5 Анастасія Малинич.

 

– Мені подобається викладачка і її стиль подання інформації. У нашій групі цікаві учениці. Пам’ятаю моє перше заняття, коли ми знайомилися. Виявилося, що у нас дуже різні інтереси, але ми змогли знайти спільну мову, – учениця гімназії «Гармонія» Надія Гонська.

 

Заняття з учасниками відбуваються щотижня у Галицькому коледжі. Керівниця секції розповідає, що також викладає журналістські дисципліни для студентів старших курсів і бакалаврату.

 

– Насправді, думала, що зі школярами мені буде важко. Зазвичай працюю зі студентами старшими, які хочуть вже отримати певний досвід, знають для чого він їм знадобиться. Але на першому занятті слухачки секції «Журналістика» засипали мене безліччю запитань. Я побачила у їхніх очах зацікавлення. Це надихає готуватися до занять і ділитися досвідом, – керівниця секції, журналістка Наталя Борсук.

 

Додамо, навчання у секції журналістики від Малої академії наук України розраховане на два роки. Учасники, окрім теоретичних і практичних знань із журналістики, можуть пробувати себе в наукових дослідженнях і брати участь у конкурсах.

 

Матеріал підготувала

слухачка секції журналістики   

Анастасія Басок