Творчі зустрічі МАНівців “Поміж повітряних тривог”

Війна вносить свої корективи у низку сфер життя. Щоб сприяти вивільненню позитивних емоцій, підтримці віри дітей у власні сили й можливості, викладач секції журналістики Лановецької філії обласного відділення МАН України Матевощук Лілія Юріївна організувала онлайн-зустріч із сучасною українською письменницею Анастасією Нікуліною – авторкою романів «Сіль для моря, або Білий Кит» (який так сподобався учням), «Зграя», «Завірюха», «Викрадачі снігу» та ін.

Анастасія Нікуліна – українська письменниця, авторка підліткової літератури. Народилася 1989 року у Львові. Навчалась на факультеті міжнародних економічних відносин Львівського національного університету. Друкувалася в періодичних виданнях, працювала копірайтером. Веде блог innspirit у Instragram. Лауреатка «Коронації слова» (номінація «П’єси для дітей», 2016), міжнародної премії імені Олеся Гончара. Гостросюжетний роман про львівських підлітків «Зграя» увійшов до фіналу конкурсу «Дитяча книга року BBC».

ЇЇ твори піднімають актуальні теми підліткового життя: закоханість, онлайн-спілкування, булінг, суїцид. Вони однаково цікаві і корисні як дітям, так і батькам. Дітям, щоб краще себе зрозуміти, а батькам – щоб стати ближче до своїх дітей.

Щира подяка авторці за позитивні емоції, які вона подарувала дітям! І Слава Богу та ЗСУ, що зустріч відбулася без повітряної тривоги. Все буде Україна!