За вже усталеною традицією освітньо-оздоровчий марафон літньої профільної школи обласного відділення МАН України оголошуємо відкритим🎉❤️💁🙋‍♀️💁🙋‍♀️🙋
Унікальність підходу, реалізованого у формі літньої школи полягає у тому, що ґрунтовне навчання і дослідницька робота вдало поєднанні зі змістовним оздоровчим відпочинком. Це важливо для гармонійного процесу занурення особистості в захоплюючий світ великої науки під час літніх канікул.
У цьому році обласну літню профільну школу МАН України розпочали юні біологи та хіміки 👨‍🔬🧑‍💻👩‍💻🦋🐦🐞🐌🧬🦠🔬
Освітній процес проходить на базі Теребовлянського академічного ліцею імені Ярослави Стецько, опорного закладу обласного відділення МАН України. Привітав учасників дійства директор навчального закладу Олег АРХИТКО.
Для згуртування юних науковців психолог провела пізнавальний тренінг “Ми дружня команда”. Учні спільно проговорили правила колективу (правило “живчик-позитивчик”, активності, толерантності, поваги) та очікування від перебування у літній профільній школі. Слухачі працювали в групах, розвивали комунікативні навички та навички конструктивної взаємодії. Організували ефективні ігри для створення атмосфери довіри та позитивного настрою, що допомогло учасникам згуртуватись та здружитись між собою.
Далі буде…