Екватор обласного етапу конкурсу – подолано

Однак, при перевірці учнівських робіт через сервіс Unichek на предмет академічної доброчесності є окремі роботи, які перевищили допустимі норми понад 35%. Програма виявила, що декілька дослідницьких проєктів містять понад допустиму норму плагіату (60% і більше), тому ці роботи будуть повернені авторам і учні в конкурсі брати участі не будуть.

Конкурс передбачає:

-Заочне оцінювання дослідницьких робіт здійснювалося членами журі на предмет дотримання учасниками Вимог щодо написання, оформлення та представлення дослідницьких робіт відповідно до п. 8 розділу V Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України.

-Постерний захист передбачав спілкування учасника конкурсу із членами журі у формі запитань-відповідей, під час якого журі перевіряло знання з теми дослідження на основі представленого постера, у тому числі з дисципліни, самостійність виконання дослідження.

-Наукова конференція є презентація учасником лише

найсуттєвіших результатів дослідження перед журі й іншими учасниками наукової секції.

Слухачі успішно захистили дослідницькі проєкти у відділеннях: інженерії та матеріалознавства, економіки, хімії та біології, екології та аграрних наук, математики, наук про Землю.

Інтелектуальні знання та наукові здобутки учасників ІІ етапу конкурсу-захисту оцінюють понад 45 педагогічних