Запрошуємо вас та ваших вихованців до участі у Всеукраїнському конкурсі есе ім.Сергія Кемського. Конкурс проводиться для вшанування пам’яті журналіста, політолога, Героя Небесної Сотні Сергія Кемського та з метою формування й розвитку умінь і навичок літературної діяльності учнів, підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів.
До участі запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти.
Умови участі у Конкурсі, вимоги до творчих робіт і критерії оцінювання викладені в Умовах проведення Всеукраїнського конкурсу есе ім. Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи, що додаються.
Для участі у Конкурсі необхідно до 01 жовтня 2022 року (реченець – 23.59 01 жовтня 2022 року):

– зареєструватися за покликанням https://forms.gle/h9BKTomEUM8WsHYX6

– написати та надіслати у період з 18 по 31 жовтня (реченець – 23.59 31 жовтня 2022 року) на електронну адресу ukrlingvo@man.gov.ua прозове есе на тему «Життя і смерть – мабуть, ми найгостріше сьогодні відчуваємо, що це таке. To be or not to be – це для нас слова-рани. Я вірю, що з цього пекельного досвіду народиться щось потужне, нова етика, потужний український голос про добро і зло» Володимир Єрмоленко.

Зверніть увагу! Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учня, написаним за принципом доброчесності. Будь-які цитування та запозичення без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться.

Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад, Тормахова_Надія_есе.doc).

Результати проведення Конкурсу будуть розміщені на сайті Національного центру «Мала академія наук України» після 21 листопада 2022 року.

Додаткова інформація за електронною адресою ukrlingvo@man.gov.ua та за телефоном: +38 097 545 14 84, Анна ЧУМАК (у робочий час з 09.00 до 18.00, крім вихідних).

Детальніше ознайомитися умовами проведення конкурсу можна тут.