Для участі в І етапі необхідно:

  • здобувачам освіти віком від 6 до 12 років включно — до 01 лютого заповнити  онлайн-заявку  для отримання інструкції щодо вирощування кристалів;
  • здобувачам освіти віком від 13 до 18 років включно – до 20 березня заповнити онлайн-заявку  та надіслати тези наукових досліджень на тему «Кристали в історії та мистецтві» українською або англійською мовами на електронну адресу crystals.lviv@gmail.com.

З вимогами до оформлення тез можна ознайомитися за посиланням. Критерії оцінювання тез наукових досліджень і стендових доповідей можна переглянути за посиланням.

Учасники середньої вікової категорії відповідно до поданих заявок з 15 лютого до 25 лютого отримують інструкції та назву речовини для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих.

Вирощені кристали, належно упаковані й підписані (прізвище та ім’я учасника, клас, заклад освіти, населений пункт, область) учасники середньої вікової категорії передають працівнику обласного територіального відділення МАН або ж надсилають самостійно на поштову адресу: Львівська обласна МАНУМ, вул. Коперника, 42, м. Львів, 79000 (обов’язково вказувати доставку). Ви можете скористатися послугами Укрпошти (кур’єрська доставка) або Нової пошти (адресна доставка).

Журі конкурсу розглядає подані учасниками середньої вікової категорії кристали та відеосюжети і визначає переможців у таких номінаціях:

  • «Найбільший кристал»;
  • «Найякісніший кристал»;
  • «Найоригінальніший кристал»;
  • «Віртуальний кристал».

Критерії оцінювання вирощених кристалів можна переглянути за посиланням.

Детальна інформація – за телефоном: 0 (97) 237-08-14 (контактна особа – Богдана Дідушицька); e-mail: manternopil@ukr.net

Листи: