ЗАПРОШУЄМО СЛУХАЧІВ ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ МАН УКРАЇНИ СТАТИ УЧАСНИКАМИ ТРЕТЬОЇ ОБЛАСНОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПИТАНЬ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

Тернопільська обласна рада спільно із Західноукраїнським національним університетом оголосили проведення третьої обласної учнівської олімпіади з питань публічного управління та місцевого самоврядування, яка відбудеться 24 липня 2024 року.

Переможці матимуть змогу здобувати освіту у класичному університеті Тернополя на бакалаврському рівні вищої освіти за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» за кошти обласного бюджету.

Реєстрація учасників проводиться до 21 липня 2024 року (включно) за допомогою анкети, яка розміщена за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScl0CHdFdi…/viewform…

Завдання олімпіади включатиме:

‒ тести з Конституції України;

‒ тести з Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

‒ підготовку есе з проблем державотворення, місцевого самоврядування, управління соціально-економічним розвитком регіону та громад громад (вимоги до есе: http://surl.li/sxzzi);

‒ публічну презентацію есе.

Для зарахування на навчання вступники мають мати результати національного мультипредметного тесту з конкурсним балом не нижче 150.

Шановні випускники реєструйтеся, перемагайте та навчайтеся!

Детальніша інформація за телефоном: 0506788691 – професор Григорій Монастирський.